LectFold©

Stoły składane

Zobacz więcej >>

Nowoczesny system umożliwia niespotykaną dotąd łatwość złożenia stołu. Użyte materiały oraz ich wykończenie sprawiają, że jest to mebel nie tylko piękny ale i bardzo solidny.

Wszystkie stoły mogą być wykończone dowolnym lakierem z palety RAL - mat lub błysk. W naszej ofercie dostępne jest również wykonanie blatu z drewna egzotycznego. Chromowane nogi to wybór dla najbardziej wymagających

Blenda

Do każdego stołu można dołożyć blendę w kolorze z palety RAL lub ze szkła stylizowanego na mrożone.

Lakier, Fornir, Chrom

 

Wszystkie stoły mogą być wykończone dowolnym lakierem z palety RAL - mat lub błysk.

W naszej ofercie dostępne jest również wykonanie blatu z drewna egzotycznego. Chromowane nogi to wybór dla najbardziej wymagających

Mikrofon

 

Mediaport

 

Mediaport to zespół zintegrowanych przyłączy komputerowych i RTV, umożliwiających szybkie podłączenie wielu urządzeń multimedialnych jednocześnie, co ułatwia korzystanie z nich, a także zapewnia utrzymywanie porządku w kablach na stanowisku konferencyjnym lub roboczym. Bogaty wybór modułów umożliwia indywidualne skonfigurowanie mediaportów według potrzeb Klienta.

Mikrofony z gęsią szyją Microflex MX412 oraz MX418 oferują dodatkową długość oraz elastyczność, która jest wymagana dla mówców.

KONTAKT

 

ul. N.Gąsiorowskiej 12 b

03-107 Warszawa

 

+48 (22) 425 91 06

+48 601 06 04 72

info@awarts.pl

INSPIRACJA

 

Materiały najwyższej jakości, oryginalne wzornictwo oraz połączenie wyobraźni naszych projektantów oraz wiedzy konstruktorów dało produkty wyjątkowe – ekskluzywne, a jednocześnie wygodne i funkcjonalne.

Informacja dla dystrybutorów : + 48 601 06 04 72

© 2015 - 2017 Mównice AWARTS® GROUP. Wszystkie prawa zastrzeżone.  |   Polityka Prywatności

© 2015 - 2017 Mównice AWARTS® GROUP. Wszystkie prawa zastrzeżone.