Mównice AWART©

Mównice w technologii SMART.

MODERN©

 

Nowoczesność ubrana w niespotykane kształty. Dynamiczna bryła mównicy sprawia, że jest ona postrzegana jako produkt bardzo nowoczesny wręcz futurystyczny. Stalowa konstrukcja o dużej wytrzymałości zapewnia mównicy dobrą stabilność.

 

 

Dowiedz się więcej o mównicy MODERN >>

 

ANTICA©

 

Antica występuje w 3 różnych kształtach, które sprawiają, że mównica staje się produktem wszechstronnym, spełniającym oczekiwania najbardziej wymagających osób. Konstrukcja pozwala na montaż dowolnego w kształcie panelu frontowego.

 

 

Dowiedz się więcej o mównicy ANTICA >>

 

VESTIGA©

 

Ponadczasowe, ale nowoczesne wzornictwo sprawia, że przemawianie przy tej mównicy staje się czymś więcej niż tylko prelekcją. Stabilność konstrukcji i elegancja kształtów dodadzą każdemu przemówieniu klasy i prestiżu. Regulowany kąt uchyłu pulpitu pozwoli dodatkowo ustawić notatki w najwygodniejszej pozycji.

 

 

Dowiedz się więcej o mównicy VESTIGA >>

 

RENAISSANCE©

 

Mównica zaprojektowana jest tak, że pozwala użytkownikowi na swobodne kształtowanie frontu, a łatwość montażu umożliwia jego wymianę w dowolnym momencie. Poprzez wymianę frontu na taki o innym kształcie, kroju bądź kolorze tworzymy nowy wizerunek całego produktu.

 

 

Dowiedz się więcej o mównicy RENAISSANCE >>

 

EMPORA©

 

Mównica, której wzór jest ponadczasowy – klasyczna ale z nowoczesną linią. Nie tylko jej wzór jest unikalny, ale także materiały użyte do jej wykończenia. Meble te będą prezentowały się wspaniale zarówno we wnętrzach klasycznych jak i nowoczesnych.

 

 

Dowiedz się więcej o mównicy EMPORA >>

 

PROSIMY O KONTAKT POD PODANYM NUMEREM:

Dział handlowy:

+48 (0) 601 060 472

biuro@awart.com.pl

KONTAKT

 

ul. N.Gąsiorowskiej 12 b

03-107 Warszawa

 

+48 (22) 425 91 06

+48 601 06 04 72

biuro@awart.com.pl

INSPIRACJA

 

Materiały najwyższej jakości, oryginalne wzornictwo oraz połączenie wyobraźni naszych projektantów oraz wiedzy konstruktorów dało produkty wyjątkowe – ekskluzywne, a jednocześnie wygodne i funkcjonalne.

Informacja dla dystrybutorów : + 48 601 06 04 72

© 2015 - 2016 Mównice AWART® GROUP. Wszystkie prawa zastrzeżone.  |   Polityka Prywatności

© 2015 - 2016 Mównice AWART® GROUP. Wszystkie prawa zastrzeżone.